dc - zdrowie

Drogi Kliencie, jeśli zdarzyło Ci się czekać kilka miesięcy na wizytę u lekarza specjalisty w ramach NFZ lub przerażają Cię koszty leczenia w prywatnych przychodniach, to serdecznie polecamy Ci prywatny pakiet medyczny, realizowany w ramach Grupy LUX MED. Zróżnicowane zakresy ubezpieczenia, dopasowane do określonych potrzeb Klienta, przy atrakcyjnej cenie.
Pakiety medyczne obejmują m.in. konsultacje lekarzy specjalistów (bez skierowania), szczepienia, wizyty domowe oraz badania diagnostyczne i laboratoryjne wraz z RTG, USG, tomografią komputerową czy rezonansem magnetycznym. Ponadto w zależności od wybranego zakresu ubezpieczenia, można skorzystać z takich świadczeń, jak: testy alergiczne, zabiegi ambulatoryjne, stomatologia i rehabilitacja.

W ramach Grupy Otwartej LUX MED wyróżniamy trzy typy ubezpieczenia:

  • Typ Indywidualny– może być wykupiony przez każdą pełnoletnią osobę (ubezpieczony)w wieku od 18 do 70 roku życia.

  • Typ Partnerski– dedykowany jest dwóm osobom dorosłym, tj. główny ubezpieczony i jego współmałżonek / partner lub główny ubezpieczony i jego dziecko.

  • Typ Rodzinny– dedykowany jest dla dwóch osób dorosłych tj. główny ubezpieczony i jego współmałżonek / partner oraz dzieci pozostające na jego utrzymaniu do 18 roku życia, a w przypadku gdy studiują do 26 roku życia.

Powyższe typy ubezpieczenia można wykupić, w zależności od indywidualnych potrzeb Klienta, w jednym z trzech dostępnych wariantów: podstawowy, rozszerzony i kompleksowy.

 

SZCZEGÓŁOWY WYKAZ ŚWIADCZEŃ (do pobrania w PDF):