Indywidualne ubezpieczenie NNWdc - turystyczne

Nieszczęśliwy wypadek może przytrafić nam się na każdym etapie życia. Może nim być zarówno potrącenie przez samochód jak i poślizgnięcie na świeżo wyfroterowanej podłodze we własnych „czterech ścianach”. Polisa indywidualna NNW pomaga zneutralizować konsekwencje finansowe takiego zdarzenia. Szeroki zakres dostępnych opcji pozwala na uzyskanie świadczenia nie tylko za śmierć i trwały uszczerbek na zdrowiu, ale również m.in. pokrycie kosztów leczenia i rehabilitacji, zasiłek szpitalny lub świadczenie dzienne w razie przebywania na zwolnieniu lekarskim (nawet do 200 zł za każdy dzień).


Ubezpieczenie kosztów leczenia/assistance za granicą

Wyjeżdżasz na wymarzony urlop, do rodziny lub w podróż służbową? Obawiasz się wysokich kosztów leczenia za granicą w przypadku nagłego zachorowania lub wypadku? Dzięki polisie podróżnej możesz bezpiecznie zwiedzać świat. Oprócz kosztów leczenia ochrona może obejmować także ratownictwo medyczne i inne świadczenia assistance (szczególnie przydatne w przypadku wyjazdów narciarskich), następstwa nieszczęśliwych wypadków, OC w życiu prywatnym, jak również ubezpieczenie przewożonego bagażu lub sprzętu sportowego, a także koszty odwołania uczestnictwa w zorganizowanej wycieczce lub zwrotu zakupionych biletów w razie nieprzewidzianego zdarzenia. Dla osób wyjeżdżających regularnie np. do pracy za granicą dostępne są również polisy roczne z atrakcyjnymi upustami.


Ubezpieczenie bagażu podróżnego

Na wymarzony urlop czy służbową delegację zazwyczaj zabieramy ze sobą bagaż, w którym często znajduje się mienie o znacznej wartości – np. elektroniczne gadżety, markowe ubrania czy sprzęt sportowy. Dokupienie do polisy kosztów leczenia ubezpieczenia bagażu podróżnego zapewni Państwu ochronę w razie kradzieży, zagubienia przez przewoźnika lotniczego lub zniszczenia przewożonego mienia w wyniku zdarzenia losowego.