Ubezpieczenie domów i mieszkańdc - mienia

Pomożemy Ci kompleksowo zabezpieczyć miejsce, w którym spędzasz największą część swojego życia – mieszkanie lub dom, a także działkę, na której się on znajduje. Oprócz murów i stałych elementów, ubezpieczenie może obejmować także mienie ruchome, elementy działki, takie jak ogrodzenie czy chodnik, garaż lub inny budynek niemieszkalny (np. spiżarka), a nawet mienie podręczne w czasie przebywania poza domem (np. torebkę czy telefon komórkowy) oraz nagrobek cmentarny. Polisę możesz wykupić również na dom letniskowy (w tym altankę). Jeśli posiadasz kredyt hipoteczny, u nas otrzymasz od ręki potwierdzenie cesji ubezpieczenia na rzecz banku. Dzięki formule tzw. all risk dostępnej w wybranych towarzystwach ubezpieczeniowych zakres ochrony może dotyczyć nawet kilkudziesięciu różnego rodzaju zdarzeń. A jeśli zależy Ci na zabezpieczeniu jedynie wyposażenia mieszkania (również wynajmowanego) od podstawowych zdarzeń losowych (np. zalanie, pożar), możemy zaoferować Ci ubezpieczenie stałych elementów i mienia ruchomego w cenie już od ok. 100 zł rocznie.


Ubezpieczenie domów w budowie

Jeśli Twój wymarzony dom jest dopiero w trakcie budowy lub przebudowy, również możesz wykupić dla niego polisę ubezpieczeniową. Mogą być nią objęte zarówno mury i elementy stałe, jak i ruchomości (np. materiały budowlane) składowane w środku. Zakres ochrony może dotyczyć zarówno zdarzeń losowych jak i kradzieży z włamaniem.


Ubezpieczenie OC w życiu prywatnym

Obawiasz się roszczeń ze strony osób trzecich za szkody wyrządzone przez Ciebie lub Twoich bliskich w codziennym życiu? Tego typu wypadki mogą przytrafić się każdemu – jest to np. zalanie mieszkania sąsiada, pogryzienie kogoś przez Twojego psa czy wybicie szyby przez dzieci grające w piłkę. Dzięki polisie OC w życiu prywatnym nie musisz obawiać się o finansowe konsekwencje takich zdarzeń – wszelkie roszczenia poszkodowanego pokryje ubezpieczyciel. Ochronę można rozszerzyć także o amatorskie uprawianie sportu czy posiadanie pasieki. Takie ubezpieczenie możesz wykupić w cenie już od kilkudziesięciu złotych rocznie.